Paieška

Apklausa

Iš kur apie mus sužinojote?Apie mus

UAB reklamos agentūra „AVEIRAS“ įkurta 1995 m.

Per daugelį metų sukaupta solidi patirtis įgyvendinant klientų idėjas.

Visada skiriame didelį dėmesį paslaugų kokybei ir naujų produktų kūrimui. Mūsų darbuotojai įsigilins į jūsų individualius poreikius ir pateiks jums optimaliausius sprendimus.

Kiekvienais metais plečiame gamybinę bazę, todėl dabar klientams jau galime pasiūlyti labai platų asortimentą įvairios reklaminės, reprezentacinės produkcijos.

Jei jums reikalinga orginali, efektinga ir efektyvi reklama, bei įdomūs suvenyrai – tai kreipkitės į mus, ir mes pabandysime visa tai išpildyti realybėje. Visada siekiame Lietuvos (ir ne tik) rinkai pateikti naujų produktų - „perliukų" kurių niekas negamina. 1997 m. tai buvo skaidrūs – iškilūs (polimeriniai) lipdukai, kuriuos ir šiandien sėkmingai gaminame. 2003 m. įsigijome lazerinį graviruoklį LAZER PRO MERCURY, kurio pagalba pradėjome teikti graviravimo paslaugas. Daugelis buvo nustebinti graviruotais riešutais, citrinomis bei personalizuotais rašikliais, bokalais ir daugeliu kitų graviruotų produktų. 2006 metais padvigubinome savo pajėgumus lazerinio graviravimo srityje įsigiję dar vieną lazerinį graviruoklį LAZER PRO SPIRIT.

2008 m. įsigijome trečią, technologiškai vieną iš naujausių pasaulyje, lazerinį graviruoklį LASER MINI MARKER. Šio įrenginio pagalba galime ant metalo graviruoti nuotraukas, markiruoti įvairius daiktus.

Šiuo metu užtikrintai galime teigti, kad „AVEIRAS“ yra vienas iš didžiausių lazerinio graviravimo ir markiravimo centrų Baltijos šalyse.

Turimos įrangos pagalba galime greitai ir kokybiškai atlikti graviravimo ar markiravimo darbus ant įvairiausių suvenyrų, laikrodžių, taurių, bokalų, rašiklių ir kitų daiktų.

Taip pat galime markiruoti įvairią produkciją pagamintą iš metalų, medžio, stiklo ir kitų medžiagų (guolius, įvairiausias metalines detales, butelius ir t.t.). Gaminame įvairiausių įrengimų identifikacines korteles.

Atliekame popieriaus, organinio stiklo, faneros, medžio lukšto sudėtingų formų pjaustymo darbus.

Teikiame ofsetinės ir šilkografinės spaudos paslaugas, kuriame firminį stilių, media reklamą. Gaminame antspaudus, netradicinių formų ir medžiagų vizitines korteles ir atvirutes (iš medžio lukšto).

Teikiame visas reklamos paslaugas (išskyrus išorinę ir internetinę)

Jaunas, nedidelis ir energingas kolektyvas visada stengiasi laiku ir kokybiškai atlikti tiek vienetinius, tiek didelių tiražų užsakymus.

Mūsų paslaugomis naudojasi ne tik didelės kompanijos, bet ir smulkios įmonės bei fiziniai asmenys, nes turimų įrengimų pagalba atliekame ne tik didelius užsakymus bet ir vienetinius. Taip pat nemažai paslaugų teikiame ir kitoms reklamos agentūroms.


Teikiamos paslaugos:

LAZERINIS GRAVIRAVIMAS, MARKIRAVIMAS, PJAUSTYMAS

VERSLO DOVANOS IR SUVENYRAI

ŽENKLIUKŲ IR RAKTŲ PAKABUKŲ GAMYBA

FIRMINIO STILIAUS KŪRIMAS

ŠILKOGRAFIJOS DARBAI

OFSETINĖS IR SKAITMENINĖS SPAUDOS DARBAI

KONSULTACIJOS REKLAMOS KLAUSIMAIS

 

Atvykite pas mus ir turėsite pagalbininką reklamos srityje.
Džiaugiamės galėdami didinti savo klientų ratą padėdami realizuoti jūsų idėjas.


 

SĖKMĖS JUMS IR JŪSŲ VERSLUI!

Pagarbiai

Direktorius Darius Parnarauskas

Mūsų draugai
  • Reklaminis skydelis
  • Reklaminis skydelis