Our products
Lazer engraving
Verslo dovanos
Badges and keyrings
Stamps
Dome labels
Silk-screen printing
Firm style
Lithography
Original presents
How did you find us ?
HomeLazerinis graviravimas
Subcategories
Stiklas
(10 Pictures)
Lazeriu galima graviruoti įvairius gaminius iš stiklo: suvenyrus,vazas, bokalus, taures , taip pat ir stiklinius butelius (gali būti pilni, dėl graviravimo tūris esantis viduje nenukenčia). Stiklas paveiktoje vietoje tampa matiniu, todėl geriausiai graviruoti nematintą stiklą, arba matinį bet spalvotą stiklą. Labai efektingai atrodo graviruotas veidrodis – vaizdas lyg tekstas būtų viduje (pageidaujant galima graviruotą informaciją padengti norima spalva). Lazerinis graviravimas leidžia ant stiklo išgauti net pačius smulkiausius užrašus ir piešinius.
Mediena
(15 Pictures)
Mediena- viena tinkamiausių medžiagų graviravimui. Veikiant lazerio spinduliui, medžio paviršius išdega sudarydamas tose vietose patamsėjimus. Priklausomai nuo medžio rūšies, patamsėjimai gaunasi skirtingų atspalvių. Cigarų dėžės, mediniai rašikliai, rinkinių vynui dėžės, medinės vizitinės kortelės ir kita – visa tai gali tapti puikia graviruota dovana.
Popierius
(6 Pictures)
Galima puikiai pjaustyti ir graviruoti įvairias sudėtingas formas iš popieriaus bei kartono: atvirutes, kvietimus, įpakavimus, dėžutes, žetonus, korteles ir kita. Lazerinį pjaustymą galima panaudoti ten, kur kitais atvejais reikalingi brangūs iškirtimo peiliai ar vienetiniai gaminiai. Taip pat lazeriu galima išpjaustyti ypač smulkius ornamentus ir grafiką, ko neimanoma iškirsti kirtimo įrengimais.
Oda ir medžiagos
(10 Pictures)
Puikiai graviruojamos ir pjaustomos įvairios sudėtingos formos iš natūralios ir dirbtinos odos. Graviruojamo užrašo ar vaizdo atspalvis priklauso nuo odos struktūros. Galima graviruoti ant įvairių foto albumų, kalendorių, užrašų knygų, rankinių, piniginių. Galima išpjaustyti iš odos pageidaujamų formų pakabukus, apyrankes ir kita.
Plastikai
(10 Pictures)
Dvisluoksniai ROWMARK IR IPI plastikai tinka vardinių kortelių (identifikatorių), įstaigų iškabų su logotipais, lentelių ant durų, rūbinių pakabukų ir kitų produktų gamybai. Graviruojamos specialios lentelės kurios klijuojasi ant apdovanojimų taurių, įvairių verslo dovanų, paminklų ir kitų gaminių, ant kurių neįmanoma graviruoti tiesiogiai. Lazerinis graviruoklis nudegina viršutinį sluoksnį atidengdamas apatinį sluoksnį (dažniausiai juodos spalvos, bet yra ir baltos, sidabrinės ir kitų spalvų apatinių sluoksnių plastikų). Šie plastikai – pakaitalas , kuris pakeičia metalo ploksteles , o išvaizda nesiskiria. Plastikų yra įvairių atspalvių, faktūrų ir storių, gali būti naudojami ne tik vidaus, bet ir lauko sąlygomis. Iš šių plastikų galime išpjaustyti bet kokio sudėtingumo formas.
<< Start < Prev 1 2 Next > End >>

Lazerinis graviravimas
DatsoGallery Multilingual
By Andrey Datso
Akcijos 
Our website was updated - design, navigation, integrated new programming modules.
 
Fishop http://www.vienamgalekablys.lt/ http://www.undine.lt/ 
UAB "Aveiras", Lydos g. 4, LT-44213 Kaunas, tel. (8-37) 20 87 04, faksas (8-37) 20 36 73, el. p.: info@aveiras.lt sprendimas: InfoWeb