Our products
Lazer engraving
Verslo dovanos
Badges and keyrings
Stamps
Dome labels
Silk-screen printing
Firm style
Lithography
Original presents
How did you find us ?
Home
Categories
Lazerinis graviravimas
(73 Pictures)
Lazerinis graviravimas (C02 tipo lazeriu) – tai paviršiaus paveikimas sukoncentruotu lazerio spinduliu, ko pasekoje ant norimo paviršiaus galima perkelti tiek tekstinę, tiek grafinę informaciją.Kiekviena medžiaga į lazerio spindulio poveikį reaguoja skirtingai. Mūsų turimų lazerių darbiniai plotai: 600 mm x 400 mm ir 700 mm x 450 mm. Graviruojamo daikto aukštis iki 150 mm, svoris iki 7 kg. Yra galimybė graviruoti ant cilindrinio paviršiaus (pvz: šampano butelio) Taip pat lazeriu atliekame labai plataus spektro medžiagų pjaustymą. Galima išpjaustyti popierių, fanera, oda, akrilinį stiklą, gumą ir daugelį kitų medžiagų.
Verslo dovanos
(4 Pictures)
Įvairios verslo dovanos ir suvenyrai ir galimybė ant jų pateikti palinkėjimus ar įmonių logotipus- viskas vienoje vietoje . Siūlome labai didelį pasirinkimą: rašymo priemonių (tiek ekonominės, tiek prabangios klasės), dėžučių rašikliams, vyno įrankių komplektų, biuro suvenyrų, gertuvių, smėlio laikrodžių, taurių, bokalų , įvairių stiklo suvenyrų, plakečių, apdovanojimų lentų ir t.t. Taip pat gaminame verslo dovanas ir suvenyrus pagal užsakymus.

Antspaudai
(3 Pictures)
Lazerinė antspaudų gaminimo technologija garantuoja jums ne tik nepriekaištingą kokybę, bet ir suteikia ilgalaikę garantiją. Šie antspaudai gaminami ne iš polimero, bet iš specialios lazeriui skirtos gumos, kuri nebijo net cheminių medžiagų poveikio, o tai garantuoja, kad spaudas nesideformuos laikui bėgant. Antspauduose galimi net ypač smulkūs elementai: logotipai, prekių bei gydytojų ženklai, įvairūs herbai. Su modernia technika galime pagaminti bet kokios formos ir dydžio (iki A4 formato) antspaudus. Kad antspaudo ar spaudo mechanizmas veiktų nepriekaištingai, jau daugelį metų klientams siūlome naudoti pripažintos pasaulyje austrų firmos COLOP rankenėles. Taip pat siūlome pasigaminti firmų GOLDRING ir HERI rašiklius-spaudus , ar nešiojamus pakabukus-spaudus.
Pakabukai ir ženkliukai
(14 Pictures)
Pakabukai metaliniai:
matomo vaizdo dydis 25mm;
galimi įvairūs foto ir grafiniai elementai.Pakabukai pagaminti iš organinio stiklo ir medžio faneruotės:
pjaustomi įvairaus dydžio ir formos;
užrašas - lazerinis išdeginimas;
užrašas ant organinio stiklo:a) graviravimas; b) šilkografija.Ženkliukai:
skersmuo - 56mm; 25mm;
skaidrūs iškilūs ženkliukai gali būti įvairių formų.


Atidarytuvai ir veidrodėliai:
skersmuo - 56mm.Skaidrūs - iškilūs lipdukai
(6 Pictures)
Polimeriniai lipdukai – tai lipdukas užlietas 1-1,5mm polimero sluoksniu. Šis produktas labai paplitęs visame pasaulyje, kadangi yra estetiškas, atsparus drėgmei, šalčiui, nesibraižo ir labai gerai prilimpa prie lygaus klijuojamo paviršiaus. Polimeriniai lipdukai klijuojami ant buitinės ir kompiuterinės technikos, automobilių, garažo vartų, durų, baldų, verslo dovanų ir t.t.
Techninės galimybės leidžia pagaminti įvairių formų (tik negali buti smailių išorinių ir vidinių kampų, kadangi naudojama lašo technologija), splvingumų, dydžių neribotus tiražus nuo 1 vnt.
Labai plačiai naudojami firmų klijuojant ant verslo dovanų.

<< Start < Prev 1 2 Next > End >>

DatsoGallery Multilingual
By Andrey Datso
Akcijos 
Our website was updated - design, navigation, integrated new programming modules.
 
Fishop http://www.vienamgalekablys.lt/ http://www.undine.lt/ 
UAB "Aveiras", Lydos g. 4, LT-44213 Kaunas, tel. (8-37) 20 87 04, faksas (8-37) 20 36 73, el. p.: info@aveiras.lt sprendimas: InfoWeb